Denna administrationsavgift säkerställer uppföljning av köpet till rätt florist. Det inkluderar godkännande från floristen och vid behov påminnelser till floristen att godkänna beställningen. Avgiften täcker även kundsupport för blomstinköp.
Jag har så många trevliga och ljusa minnen av Göran dels då vi bodde nära varandra och var klasskamrater och "lekte" på den tiden det begav sig, dvs säga i början på 50-talet och senare i livet när vår kontakt återupptogs. Tack Göran för allt detta!
Två barndomsvänner med sjön som intresse. Hans "Kitte" Gregard och Göran Östling. Bilden togs för sju år sedan i samband med en lunch. Göran och jag bodde i samma uppgång 54 G, Kitte i 54 H. Göran hade jag ett speciellt förhållande till. Han lärde mig att räkna med x, y och z. En färdighet jag haft stor nytta av. Nu är båda borta. Men minnet finns alltid kvar av dessa Sannapojkar.